43 Ülkeye İhracat

Adalar Kimya olarak; Amerika, Afrika, Uzak Doğu, Orta Doğu, Balkan Ülkeleri, Rus Ülkeleri ve Avrupa’da bulunan 43 ülkeye ihracat yapmaktayız.

  • 2000 yılında kurulan ADALAR KİMYA, kurulduğu günden itibaren, gelişen teknolojinin bütün imkanlarını kullanarak, üretim yapmak, bu konuda belirlenen uluslararası standartlarda hedefi üst noktada yakalamak ve en kaliteli ürünleri üretmek kalitesiyle her geçen gün kendini yenilemiş ve ürün yelpazesini sürekli genişletmiştir.

  • Şatış sonrası ve teknik danışmanlık hizmeti de dahil olmak üzere, tüm süreç boyunca, yüksek üretim standardı ve kalitesi yakalanarak, ürün yelpazesi sürekli genişleyen, bir duruma gelmiştir.

  • ADALAR KİMYA‘nın prensiplerinden oluşan manifestosu, en iyi ürün için, en yüksek kaliteyi sürekli kılmaya ve en iyi hizmeti, son teknolojiden yararlanarak, sağlamaya dayanmaktadır. Bu manifesto bizi, tam müşteri memnuniyetine ulaştırmaktadır.

  • Bu  prensipler ışığında ilerleyen ADALAR KİMYA, lokal ve global pazarını her geçen gün genişletmekte ve dünyanın 4 kıtasına yaptığı ihracatlarla, bu payı arttırarak, sürekli kılmaya çalışmaktadır.